Nyaste
Prydlig och karaktärsfull slipsnål som ger en personlig touch. Är också stabil och funktionell i passformen. Håller slipsen på plats. Passar till många outfits.
Ska ge bort den i present
Allt fungerade mycket bra från start till det att varan levererades. Toppen med info som kom flera gånger efter det att beställningen gjordes. Kändes tryggt!
Hade dock varit trevligare om varan var förpackad i en liten ask istället för tygpåsen, men det är ju en smaksak.
Text
Översatt från
🇨🇭www.trendhim.ch
Jag beställde flera produkter från Trendhim den 23 augusti, bland annat slipsnålar, sidenslips och armband. Jag blev riktigt imponerad av hur snabbt jag fick paketet – redan i förrgår fick jag ett meddelande från DAO att det gick att hämta ut. 🙌🏽Slipsnålarna med guldfärgat ankare är både eleganta och av hög kvalitet. Jag lät gravera dem och resultatet är helt perfekt. Armbanden är också fantastiska – de sitter bra, ser bra ut och känns robusta.Allt som allt en förstklassig köpupplevelse med snabb leverans och läckra produkter. Jag kommer definitivt att handla hos Trendhim igen och kan varmt rekommendera dem till andra.Tack för en fantastisk upplevelse, Trendhim!
Översatt från
🇩🇰www.trendhim.dk
Bra kvalitet och framför allt en bättre fästanordning för slipsen jämfört med en vanlig klämma.
Översatt från
🇫🇷www.trendhim.fr
Produkten var av hög kvalitet och klämman var tillräckligt stark så att den inte direkt lossnade vid användning
Översatt från
🇫🇮www.trendhim.fi
Jag tycker att den är jättefin men lite kort
Översatt från
🇫🇷www.trendhim.fr
Ankaret på bilden ser mer ut som ett spår. (sjömän säger så här, det finns inget sådant ankare!) Tyvärr visste jag inte detta och köpte det som present! Jag skrev ett mail till dig för att hjälpa dig med utbytet. Det gick inte att lösa med en skillnad på 150. Det var därför jag var tvungen att gå till posten för att skicka tillbaka den, vilket kostade HUF 2 370. Jag var tvungen att beställa Anchor-slipsnålen, som också ser ut som den, 9400ft. Min tidigare beställning var 9250 ft. Jag får tillbaka: HUF 7 450 Jag är inte nöjd! Erika Nádi
Översatt från
🇭🇺www.trendhim.hu
Objektet är utmärkt
Översatt från
🇧🇬www.trendhim.bg