Päronträ Skäggborste
Slutsåld
Vill du få information om när di produkt är tillgänglig igen?
Ge oss din e-mailadress och/eller telefonnummer, så hör vi av oss så snart den är åter i lager!
- Lagom stor att ta med sig när man reser
- Slätt handtag i päronträ
- Mjuka vildsvinsborst
Beskrivning
Säg adjö till ostyrigt ansiktshår för evigt med denna lilla fiffiga borste. Den är i perfekt storlek för att du bekvämt ska kunna ha med den på resor och den passar i de flesta necessärer.
Handtaget är tillverkat av 100% päronträ och har en slät yta som ger ett smidigt, halkfritt grepp. De naturliga hårstråna är mjuka och komma från galt. Skonsam mot huden.
Material
Mått
Recensioner
Bra liten borste, perfekt att ha den med sig hela tiden
Ganska liten borste för ett skägg... åtminstone för den jag gav det till, den ska användas till mustaschen. Såg eller tittade inte på borstens mått, annars hade jag föredragit en annan modell.
Jag köpte skäggborsten i present så den har inte kommit till mottagaren än, men den ser väldigt fin ut, den kommer säkert att göra honom glad.
Borsten är ok. Hon är lite mindre än förväntat .... för det passar hon snyggt i Necessair.
Praktisk, liten borste för daglig skäggvård.
Håret är lite svårt för dem med en tunn skägg. Annars överst
Perfekt för en envis skäggkommando.
Kvalitetsprodukt, bekväm att använda under alla omständigheter (resa eller dagligen). Det väsentliga tillbehöret för alla skäggiga!
Perfekt föremål för att behålla sitt skägg. Mycket bra kvalitet ......
Bra kvalitet.