30 dagars returpolicy - oavsett anledning!

Frakt 49,00 kr - Fraktfritt över 595,00 kr - Se alla leveransalternativ

Frakt 49,00 kr - Fraktfritt över 595,00 kr - Se alla leveransalternativ

Få 15% rabatt på alla smycken med koden ‘thsummer25

Få 15% rabatt på alla smycken med koden ‘thsummer25

delton-bags

Cognac Vintage Läderväska

2.899,00 kr
Gratis frakt

Produkten är slutsåld

Vill du få information om när den här produkten är i lager igen?

Lämna dina kontaktuppgifter nedan så hör vi av oss.

  • Äkta oxskinn i hög kvalitet
  • Plats för 15" bärbar eller mindre
Beskrivning

Ta dig tillbaka till den gamla goda tiden med denna flotta vintage läderväska från Trendhim. Väskan har ett gammaldags utseende och en stark orörd doft av äkta läder. Det svarta utseendet kompletteras av mässingsfärgad metall, vilket gör denna väskan unik.

Frampartiet består av ett par vackra band, som säkert försluter väskan och ger den samtidigt ett elegant utseende. Vid toppen av väskan finns det ett bekvämt handtag. I detta fall ingår en mjuk axelrem i läder som gör längre transporter bekvämare.

Väskans avslutande del, har en liten dragkedja för små dokument eller liknande föremål, mycket bekvämt och en bra detalj.

Väskans mittsektion kan lätt separeras genom att en fördjupning skapas av de främre kamrarna i väskans inre. Inuti väskan är den även tvådelad, så det finns rikt av möjligheter att åtskilja elektronik från skrivredskap, böcker och liknande.

De två framfickorna har en bygel till de två främre flikarna som säkrar fickorna, båda dessa fickor är ytterligare säkrade med en dragkedja med läderfinish.

Varför så billigt?

Vi kan sälja våra läderväskor till bra pris då vi handlar direkt från tillverkaren. Vi skippar alltså ett led.

ID: 4274
Specifikationer
MärkeDelton BagsVisa mer
Produkt-ID4274Visa mer
Avtal om produktleverantörVisa mer
GarantiVisa mer
FärgerSvartVisa mer
Material

100% äkta oxläder i toppkvalitet.

Visa mer
Dimensioner

Väskan är 29,5cm hög, 39,5cm lång och 7,5cm bred. Utöver det tillkommer handtaget på 6,5cm. Axelremmen är justerbar i längden.

Visa mer
Recensioner
4.7(21 Recensioner)

Nyaste

Vacker, fin, mjuk

Av Diana 2021-07-20

En fin och vacker väska som min son kommer att bära i många år!!! Tack att ni finns!

Bra och funktionell, toppen med ytterfickor

Av Peter 2017-11-01

Bra och funktionell, toppen med ytterfickor God lukt av läder

Bra och funktionell, toppen med ytterfickor

Av Peter 2017-11-01

Bra och funktionell, toppen med ytterfickor God lukt av läder

Bra kvalite

Av Anders 2017-02-13

Överraskande bra kvalitet. Har inte hittat några skönhetsfläckar och stygn och sömmar ser gedigna it. Passar perfekt att ha datorn, en ipad och lunchlådan i.

Mycket nöjd

Av Ann-Marie 2015-10-17

Köpte väskan som present till mannen och han blev mycket nöjd och glad för den. Många olika modeller att välja på i riktigt bra kvalité.

Solid, ser bra ut, kvalitet

Av Jan 2021-12-10

För en gångs skull en produkt som är lika bra i verkligheten som i reklam.
Översatt från🇳🇴

www.trendhim.no

Mycket bra

Av Δημήτρης 2021-10-20

Mycket bra
Översatt från🇬🇷

www.trendhim.gr

Mycket nöjd, högt pris men kvalitet på rendezvous

Av denis 2021-10-12

mycket fin kvalitet, tjockt och fett läder, massivt mässingsspänne, snyggt utförande, kvalitet till priset
Översatt från🇫🇷

www.trendhim.fr

Många användbara fack och den avtagbara laptopinsatsen är fantastisk.

Av Corinne 2019-12-25

Superfin väska, hög kvalitet och väldigt snabb leverans
Översatt från🇨🇭

www.trendhim.ch

Bra läder - gjord av hög kvalitet. Bra val!

Av Jari 2019-06-09

Inte ansvarsfullt
Översatt från🇫🇮

www.trendhim.fi